Гледайте приключенията на „Angry Birds: Филмът 3“
Постер: Forum Film Bulgaria
Една от най-успешните развлекателни поредици в съвременната попкултура „Angry Birds” се връща на екран в нов вид.
Още първата й част се превръща в глобален феномен и често е определяна като една от най-влиятелните видеоигри на всички времена.
През годините франчайзът надхвърли рамките на мобилния екран и благодарение на два пълнометражни анимационни филма се утвърди като световно разпознаваема марка и в киното, а на 25 декември, емоционалните пернати герои се завръщат на големия екран с „Angry Birds: Филмът 3“.

Постер: Forum Film Bulgaria
Новото паметно приключение продължава да разширява вселената и изправя Ред пред най-голямото предизвикателство до момента – ролята на баща. Докато се опитва да се справи с новия си живот и отговорности, светът около него отново се плъзга към хаос, който заплашва много повече от персоналното му спокойствие.
Цветен, кинетичен и без капка сериозност, първият трейлър запазва тайната около естеството на предстоящата катастрофа, която заплашва света на гневните птици, и ни потапя в изключително забавния екзистенциален и ситуационен ужас на родителството, пред който се изправят Ред и верните му другари Чък и Бомб. Но ако не можеш да сменяш пелени, как ще спасяваш света? Да си родител наистина се оказва мръсна работа!
С абсурдни диалози, физическа комедия и типичните за поредицата експлозивни ситуации, филмът обещава класическо, пернато и сърцато анимационно приключение за малки и големи.
Режисьор на „Angry Birds: Филмът 3“ е Джон Райс (Beavis and Butt-Head Do the Universe, Аngry Birds: Филмът 2), по сценарий на Трупър ван Орман (Аngry Birds: Филмът 2). Продуценти са Джон Коен, Дан Чуба и Карла Конър. В оригинал ролите озвучават Джейсън Судейкис, Джош Гад, Ема Майърс, Рейчъл Блум, Уокър Скобел, Дани Макбрайд, Кики Палмър, Лили Джеймс и др.
Родителството е мръсна работа с „Angry Birds: Филмът 3“ от 25 декември само в кината.
Трябва да сте регистриран потребител за да напишете коментар
Коментари