Нови емоции с Маккуин Светкавицаата

"Колите 3" избръмчава премиерно в кината (трейлър)

15 юни 2017 г.

Снимки: "Форум Филм България"

Засенчен от ново поколение рекордно бързи състезатели, легендарният Маккуин Светкавицата внезапно е изтласкан от спорта, който обожава.

Не може да не сте наясно кой е Маккуин - изтребителят от "Колите" и "Колите 2" - страхотни анимации на "Дисни" и "Пиксар", обрали не само награди като "Златен глобус" и "Грами", но и останали в сърцата на поколения зрители.

За да се върне в играта, на Светкавицата му е нужна помощта на млада и ентусиазирана монтьорка на състезателни коли – Крус Рамирес, която има свой собствен план за победа, плюс вдъхновение от покойния Хъдсън Хорнет, а налице са и неочаквани обрати.

Сърцето на шампиона ще бъде подложено на изпитание на най-голямата състезателна писта в света.

Режисьор е Брайън Фии (художник в „Колите“ и „Колите 2“), продуцент е Кевин Реър („Животът на буболечките“, „Ла Луна“).

Ще го гледаме, озвучен на български от двама актьори, които познаваме добре от хитовия сериал “Откраднат живот” - Дария Симеонова и Стоян Алексиев.

"Колите 3" влиза в кината с мръсна газ на 2D и 3D на 16 юни.

 

Коментари
Последни видеа