Актрисата подкрепи Световна седмица на кърменето
Един месец след като роди второ дете, актрисата от Народния театър Василена Винченцо показа дъщеря си и подкрепи Световна седмица на кърменето.

Василена с двете деца. Снимка: Instagram
„64 дни меки и топли гушки. Най-хубавото е! Мама беше права.
Един месец Катерица Коломоец“ , написа актрисата в личния си блог, и се вкючи с елегантен призив в Световна седмица на кърменето.

Василена с бебето. Снимка: Instagram
Без назидания и гръмки изрази, тя написа само 4 думи, като майка на две малки деца, която знае какъв е смисълът от този акт.
„Най-хубавото, най-милото, най-ценното, най-важното“.
За отглеждането на децата Василена разчитана помощта на съпуга си, а предстоящото майчинство не я плаши.
„Товао е естественото продължение на нашата любов“, каза преди време тя пред камерите на NOVA.

Семейството с двете деца. Снимка: Instagram
Среща случайно любовта на живота си – Денис Коломоец. Тя е още в трети курс в академията, когато в България гостува Руският институт за кино. Тогава двамата се запознават. Пишат си и ... се срещат 10 години по-късно, точно когато започва войната в Украйна.
Денис пристигна в България и се женят. След това се ражда и първото им дете - Винченцо. А две подини по-късно идва и второто – дъщеря им.
На въпроса дали няма да й е трудно с две деца с толкова малка разлика във възрастта, Василена отговаря с мъдрост на баба си.
„На вола рогата не му тежат“, и с чувство за хумор допълва, че животът сам подрежда нашите приоритети.
Мона Василева