Рисунка: Ралица, 7б клас от 73 училище в София
Ралица майсторски е представила своята тревога за опазване на околната среда.
Тя е нарисувала октопод на дъното на морето, който отчаяно моли за помощ. А в пипалата си държи всичко онова, което хората изхвърлят в морето: пластмасови шишета, празни консервени кутии и всичко ненужно, каквото се сетите.
Рисунката на Ралица стои във фоайето на училището, където е подредена изложба на най-талантливите малки творци, изкушени от изобразителното изкуство.
Темата е „Опазване на околната среда”.
Всеки ден в рубриката "Рисунка на деня" публикуваме творби на вашите деца.
Може да ни изпращате рисунките на вашето дете на noviteroditeli@manager.bg като напишете името му (поне първото), на колко години и от кой град е, както и заглавието на картинката. Ще се радваме да споделите и интересна история около нея, ако има такава.
Трябва да сте регистриран потребител за да напишете коментар
Коментари