Шарън Стоун е „благодарна“, че е предпочела майчинството

Актрисата призна, че е щастлива, защото не е „приоритизирала Холивуд“

15 октомври 2023 г.
Шарън Стоун е „благодарна“, че е предпочела майчинството

Шарън Стоун

Снимка: Getty images

За Шарън Стоун децата ѝ са приоритет. През 2001 г. на актрисата беше даден едва 1% шанс да оцелее, след като спукана гръбначна артерия е кървяла в мозъка ѝ в продължение на 9 дни. Сега, 22 години по-късно, актрисата разкри как това е променило възгледите ѝ за живота и по какъв начин майчинството ѝ е повлияло.

„Благодарна съм, че избрах майчинството като здравословен подход към живота си и че не дадох приоритет на Холивуд. Защото той със сигурност не даде приоритет на мен“, заяви актрисата в ексклузивно интервю за People.

65-годишната Стоун призна още колко е „благодарна“, че е осиновила синовете си: Роан - на 23 години, Леърд – на 18, и Куин – на 17, наричайки ги „прекрасни деца“. „Благодарна съм, че избрах нещата, които избрах“, категорична е Шарън.

Шарън Стоун със сина си Роан.

Снимка: Instagram

Преди здравословния инцидент актрисата процъфтяваше както професионално, така и в личен план. Тя получи първата си номинация за „Оскар“, а месеци преди това осинови Роан с тогавашния си съпруг Фил Бронстейн.

След инцидента Стоун изпадна в мрачен период: бракът ѝ се разпадна (тя и Бронстейн се разведоха през 2004 г.), а поканите от Холивуд спряха. Припомняйки си първоначалния процес на възстановяване, актрисата призна, че от стрес е започнала да заеква и е била отчаяна. Дори е страдала от загуба на паметта за дълъг период от време.

„Загубих всичко. Загубих всичките си пари. Загубих попечителството над детето си. Загубих кариерата си. Загубих всички онези неща, които чувстваш, че са твоята истинска самоличност и твоят живот. Но стигнах до точка, в която вече съм в мир със себе си“, обясни Шарън.

Запитана как е събрала смелост да сподели историята си, Стоун обясни: „Идвам от много разбито семейство. Израснах с вярата, че трябва да се грижа за всички останали. Отне ми много време, за да разбера, че имам и собствен живот. Чувствам се горда от себе си и моите постижения - от оцеляването до помагането на другите да оцелеят“, заяви тя.

По материали от People

Още от

Снимка: Столична община

117 осиновени животинки от кампанията „БезДОМен или ДОМашен? Ключът е в теб!“

Проф. Николай Овчаров

Снимка: „Сцена Централни хали“

Проф. Николай Овчаров и „Сцена Централни хали“ стартират месечни беседи, посветени на царете от средновековна България

Том Брейди

Снимка: Getty

Какво пише Том Брейди на сина си

Снимка: Столична община

Старинна българска музика на сцената на „Роди се звезда“

Маги Джанаварова и Елизабет. Снимка: Instagram

Маги Джанаварова: Любовта си е само за мен

Коментари

Трябва да сте регистриран потребител за да напишете коментар

Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание.

Виж всички коментари

Най нови

Бременна жена

Снимка: Shutterstock

Младолика и щастлива жена. Снимка: Shutterstock

Вижте още

Снимка: Guliver / iStock

Здраве

Ръст и тегло на бебето до 1 година

Какви са нормите месец по месец и на какво може да се дължат отклоненията от тях

Снимка: Guliver / iStock

Здраве

9 ранни признака на аутизъм

Главната задача на родителите е да ги разпознаят

Илюстрация: Guliver / iStock

Здраве

Ужас: детето има глисти

Как да разпознаем паразитите и какво може да направим

По възраст

Бременна жена

Снимка: Shutterstock

Здраве

Болки в гърба през бременността

Кога започват, какви са симптомите и причините, полезни съвети и най-добрите начини да бъдат облекчени

Младолика и щастлива жена. Снимка: Shutterstock

Здраве

Млади, без филъри и ботокс

9 навика които поддържат жената млада

Рисунка: Бориса, 11 г.

Заедно

Цветни фантазии

Две ръце, правят форма на сърце. Снимка: Shutterstock

Да поговорим

Защо цял живот помним първата любов

Копнеете по този човек, но всъщност не го познавате – минали са много години

Маги Джанаварова и Елизабет. Снимка: Instagram

Заедно

Маги Джанаварова: Любовта си е само за мен

В месеца на любовта Маги и Елизабет я рисуват с думи

Жена си сапунисва косата. Снимка: Shutterstock

Здраве

Колко често да мием косата, за да не капе

Кога „грижите“ й идват в повече и вредят

 

Кокичета, запалени свещи, книги. Снимка: Shutterstock

 

Бъдеща майка се колебае за името на бебето.

Снимка: Shutterstock

Да поговорим

Полезни съвети как да изберете име на детето

То трябва да отговаря на личността на малкото и да го кара да се чувства обичано и специално през целия си живот