Актьорът призна, че се е чувствал като дете в сладкарница, докато обикаляли магазина в Ню Йорк
Дуейн Джонсън
Снимка: Getty
Да заведе дъщерите си Жасмин и Тиана във FAO Schwarz в Ню Йорк, е било „едно от най-специалните неща“ за Дуейн Джонсън. А причината е, че той обожавал магазина и пазаруването в него, когато бил на тяхната възраст. И всъщност връщането му сега там е като връщане в детството – сладко, изкушаващо и вкусно, като разтопен шоколад по пръстите.
Това разказа Скалата в интервю за People тази седмица, обяснявайки, че действително се е почувствал като дете, организирайки този специален шопинг тур в легендарния магазин в Ню Йорк за дъщерите си Жасмин, която е на 10 години, и Тиана, на 8.
Щастливият татко споделя двете момичета със съпругата си Лорън Хашиан, а най-голямата си дъщеря Симон, която е на 24 години, с бившата си съпруга Дани Гарсия.

Дуейн Джонсън със съпругата си и двете им дъщери.
Снимка: Getty
„Помислих си: „Знам какво искам да направя. Искам да създам един много специален момент за тях, в който да могат да усетят атмосферата на FAO Schwarz“, призна актьорът.
Той си спомни също така, че обичал да спестява, за да може да си купи нещо от популярния магазин за играчки, когато бил на 11-годишна възраст.
„Не винаги съм бил в това положение, в което мога да си позволя подобни неща. Днес обаче мога. И затова реших да създам този момент за тях“, призна още Джонсън.
И разкри, че успял да се уговори с магазина да остане още малко отворен, специално за тях. Така тримата го посетили след официалното работно време – 22.00 ч. „Това беше едно от най-специалните неща, което направиха за нас невероятните служители. Никога няма да го забравя“, не скри благодарността си актьорът.
По материали от People

Йордан Дъбов покани на третия Dabov Family Fest едни от най-добрите фермери на кафе в света.
Снимка: Dabov Family Fest
Трябва да сте регистриран потребител за да напишете коментар
Коментари